Aiseesoft Blu-ray Player Katılımsız indir v6.7.38 – Full

Aiseesoft Blu-ray Player 6.7.38 | Katılımsız
Katılımsız Aiseesoft Blu-ray Player

Aiseesoft Blu-ray Player Katılımsız indir Full. Artık Blu-ray disklerin keyfini çıkarmak için karmaşık yazılımlarla uğraşmanıza gerek yok! Aiseesoft Blu-ray Player Katılımsız ile mükemmel bir oynatıcıya sahip olacaksınız. Bu olağanüstü yazılım, sadece Blu-ray disklerini değil, aynı zamanda Blu-ray klasörlerini ve ISO görüntü dosyalarını da sorunsuz bir şekilde destekliyor.

Blu-ray Oynatıcı ile farklı bölgelerde ve tarihlerde piyasaya sürülen tüm Blu-ray diskleri kolaylıkla oynatabilirsiniz. Basit fare tıklamalarıyla istediğiniz filmi seçin ve gerisini bu güvenilir ve uzman oynatıcıya bırakın. En yüksek kalitede görüntü ve ses deneyimiyle ev sinemasının tadını çıkarın.

Aiseesoft Blu-ray Player Katılımsız, kullanımı kolay arayüzü sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yazılımdır. Hızlı ve sorunsuz çalışmasıyla bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda mükemmel bir oynatma deneyimi yaşamanızı sağlar.

Blu-ray disklerinizi en iyi şekilde değerlendirmek için hemen Aiseesoft Blu-ray Player Katılımsız’ı edinin. Unutmayın, en iyi film deneyimi sadece bir tık uzağınızda!

Desteklenen biçimler:
– Blu-ray: Blu-ray disk, Blu-ray klasörü, Blu-ray ISO görüntüsü;
– Video: MPG, MPEG, MPEG 2, VOB, DAT, MP4, M4V, TS, MTS, M2TS, MXF, RM, RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, F4V, FLV, SWF, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG, TP, TRP, WebM
– HD video: HD AVI, HD ASF, HD H.264 / MPEG-4 AVC, HD MKV, HD MOV, HD MPG, HD TS, HD WMV, HD MP4, HD WebM
– Ses: AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, M4A, MKA, MP2, MP3, OGG, WAV, WMA

Aiseesoft Blu-ray Player 6.7.38 | Katılımsız
İndir Aiseesoft Blu-ray Player Full Katılımsız

İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*